Neptün Wiki:Hakkında

Neptün Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Neptün Hakkında

Neptün Yazılım müşterileri için hazırlanmış Neptün Wiki'ye hoş geldiniz.


Neptün Wiki, bu projesinde açık kaynak ve özgür yazılım olan MediaWiki yazılımını kullanmaktadır.

İçindekiler

Birçok kişi bu siteye, kullandığı yazılımlar hakkında bilgi edinmek ziyaret etmektedir. Size daha iyi hizmet verebilmek için bir çok madde sayfası destek ekibimiz tarafından değiştirilmekte ve geliştirilmektedir. Son değişikliklere Son değişiklikler sayfasından göz atabilirsiniz. Yeni eklenen maddeler de kayıt edilmektedir.

Ayrıca isteğinize göre rastgele sayfalarda gezebilirsiniz.

Bilgiler arasında yol bulma

Neptün Wiki sayfaları arasında iç bağlantılar bulunur. Eğer bunun gibi bir bağlantı görürseniz bunun anlamı sitede bir başka maddenin okuduğunuz konuyla alâkası olduğunu ve orada daha ayrıntılı bilgi bulabileceğinizi gösterir. Farenizin imlecini bağlantının üstünde tutarsanız, bağlantının sizi nereye yönlendireceğini görebilirsiniz.

Çoğu sayfanın sonunda diğer bağlantılar bulunabilir. Bu bağlantılar Neptün Wiki'de veya internette konu ile alakalı sayfalar, belgelerden oluşabilir. Bağlantılar arasında dolaşıp daha fazla bilgiye erişebilirsiniz. Bazı sayfalarda sözlük anlamları, alıntılar veya aynı konunun bir başka dilde anlatımına bağlantılar da bulunabilir.

Geri bildirim ve sorular

İçerik hakkındaki geri bildirimler (görüşler), maddenin tartışma sayfasında belirtilmelidir. Ayrıca, sayfalara bilgi eklemeniz ve yanlış bilgileri düzeltmeniz memnuniyetle karşılanacaktır.

  • İçerik talebi, düzeltmesi ve diğer tüm konular ile ilgili bize websitemizden ulaşabilirsiniz.
  • Neptün Wiki'yi çalıştıran MediaWiki yazılımı hakkında sorun bildirmek için hata izleyicisini kullanın.